Székesfehérvári SZC

Hunyadi Mátyás
Technikum

8000 Székesfehérvár, Várkörút 35.
Tel.: 06-70-1986-321

Tisztelt Érdeklődők, leendő Diákjaink!

Vár benneteket a Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Technikum!

A 2022/2023-as tanévben 9. évfolyamon tervezett választható szakirányok:
  • Gazdálkodás és menedzsment ágazat, technikum angol nyelvi előkészítővel (1+5 évfolyam)
  • Gazdálkodás és menedzsment ágazat, technikum német nyelvi előkészítővel (1+5 évfolyam)
  • Gazdálkodás és menedzsment ágazat, technikum (5 évfolyam)
  • Informatika és távközlés ágazat, technikum angol nyelvi előkészítővel (1+5 évfolyam)
  • Informatika és távközlés ágazat, technikum (5 évfolyam)

További információk

 

Iskolánkban nemrég óta folyik távközlési oktatás középfokon. E tárgy keretében az elektronika és a programozási ismeretek ötvözése látványos és izgalmas feladatnak bizonyul. Igyekszünk a tanítási módszereinket és eszközeinket fejleszteni és magas szintre emelni. Ennek keretében kezdtünk el a mikrovezérlős rendszerekkel is foglalkozni Egy szakdolgozat írása közben egyik kollégánk akadt rá Ruzsinszki Gábor Programozható elektronikák c. könyvére. A könyv nem csak a mikrovezérlők témakörben, hanem az elektronika, informatika és programozás elsajátításában is hasznos. Ahogy a szerző említette, gyakorló szoftverfejlesztő és főiskolai tanár és tanított középiskolában is, így jól ismeri a diákok lehetőségeit, képességeit. A könyv egyszerűen, jól érthetően építi fel az egyes témákat, példákkal alátámasztva az alapoktól magasabb szintig. Diákjaink jól használhatják akár tankönyvként is.

A szerző a kapcsolatfelvétel után felajánlotta könyvét elektronikus formában ingyenesen az iskola diákjainak és műszaki tanárainak!

Hálásan köszönjük Ruzsinszki Gábornak ezt a nemes felajánlását, amivel támogatja iskolánk munkáját!

Kréta logo

Aktuális tanév

<<  December 2021  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SZFSZC logo

ECDL logo

Skicc logoTájékoztatjuk, hogy weboldalunk sütiket (cookie) használ. Az oldal további használatával hozzájárul a cookie-k tárolásához és használatához.